LOKAL

Pamiętajmy o tym aby zainteresować się nim odpowiednio wcześniej, gdyż te cieszące się renomą zajmowane są z co najmniej rocznym a być może i dłuższym wyprzedzeniem. Wybierajmy lokal w którym i zabawa i goście spoczywający przy stolikach mieszczą się na jednym poziomie. Odradzam wesela w lokalach gdzie na jednym piętrze się siedzi, a na innym jest zabawa, czyli dzieli je odległość schodów. Prowadziłem takie wesela i nie było lekko. Część gości na parkiecie, część za stołami, a co najgorsza Ci za stołami kompletnie nie słyszą tego co się dzieje na sali tanecznej i na parkiet wychodzili w ciemno, nie wiedząc co leci, a wszyscy wiemy, że najlepiej bawić się wtedy gdy muzyka nam się podoba i jest w naszym guście. Schody o których już wspominałem stają się uciążliwe z chwilą kiedy zaczynamy się coraz lepiej bawić, kolejne godziny wesela upływają, a nam jest coraz to weselej poprzez trunki wyskokowe. Niekiedy Panowie mają problem z ich pokonaniem im bardziej zbliżamy się do północy.
Warto wybierać salę na których mamy parkiet drewniany i salę klimatyzowaną. Brak klimatyzacji w lokalu, szczególnie w miesiącach letnich powoduje iż, goście po 2 – 3 piosenkach mają dość i szykują się do opuszczania parkietu mimo iż dobra muzyka wręcz kusi ich pozostaniem na sali tanecznej.
Dobrej zabawie i integracji sprzyja bliskość sali tanecznej i stołów. Najlepiej gdy wszystko odbywa się na jednym poziomie i dj ma kontakt z gośćmi weselnymi. Nie ma wtedy problemu by zorganizować biesiadę czy zainicjować toasty dla Pary Młodej.

Posted in: